کاغذسازی قائم‌شهر در آغاز راه تحول

کاغذسازی قائم‌شهر در آغاز راه تحول

در جریان بازدید مدیران شرکت امیدگستر از کارخانه کاغذسازی قائم‌شهر مطرح شد
کاغذسازی قائم‌شهر در آغاز راه تحول

در صورت تامین مالی، شرکت کاغذسازی قائم شهر خواهد توانست بخش بزرگی از نیاز بازار کشور و به ویژه استان‌های شمالی را تامین کند.
به گزارش خبرنگار موسسه خبری و اطلاع رسانه ای امیدگستر، این مطلب را مهندس مهدی کاملی مدیر عامل کارخانه کاغذسازی قائم شهر در جریان بازدید مدیران شرکت خبری و سامانه اطلاع رسانی امیدگستر از کارخانه و تاسیسات کاغذسازی اعلام کرد. در این دیدار مهران کرمی مدیر عامل امیدگستر نیز با ابراز امیدواری به گسترش فعالیت‌های شرکت کاغذسازی قائم‌شهر آمادگی شرکت رسانه‌ای امیدگستر را برای با کاغذسازی قائم شهر اعلام کرد و طرفین تفاهم‌نامه‌ای در خصوص همکاری‌های مورد نظر در چهارچوب هم‌افزایی بین شرکت‌های وابسته به صندوق بازنشستگی امضا کردند.
در این دیدار همچنین از خطوط تولید شرکت کاغذسازی از جمله تولید انواع محصولات بهداشتی و کاغذی یک‌بار مصرف بازدید به عمل آمد و مدیران این شرکت گزارش‌هایی از نحوه کار و تعداد کارکنان و امکانات و تجهیزات آن ارائه کردند.


گفتنی است کارخانه کاغذسازی قائم‌شهر از قدیمی‌ترین صنایع استان مازندران و یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ سرمایه‌گذاری آتیه صبا وابسته به صندوق بازنشستگی است که اخیرا توانسته است پس از بازسازی و تجهیز این شرکت به جدیدترین تکنولوژی‌ها در این زمینه فعالیت خود را از سر گیرد و امکان آن را دارد که با توجه به موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد خود در استان مازندران و استان‌های همجوار جایگاه مطلوبی را در میان شرکت‌های فعال در این زمینه به دست آورد. در حال حاضر در این شرکت حدود ۵۰ نفر به کار اشتغال دارند و در صورت تامین مالی خواهد توانست در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دست کم ۳۰۰ شغل ایجاد کند که کمک بزرگی به توسعه شهرستان قائم‌شهر و پیرامون آن است.